Skip to main content
 

Lazerių žaidimas patalpose

Lazerių poligonas siūlo unikalią galimybę žaisti populiariausią taktinį lazerių žaidimą (laser tag) patalpose. Taktinis lazerių žaidimas pasižymi scenarijų ir užduočių (misijų) gausa. Nuo paprasto šaudymo, iki žaidimų su kontroliniais taškais, bazėmis, įkaitais. Priešingai nei didžioji dalis uždarų arenų, mes žaidžiame su naujausia ir pažangiausia įranga, kuri neturi jokių laidų, judesius varžančių liemenių. Ginklas, galvos raištis- ir Jūs jau pasiruošę! Ginklas šaudo visiškai nepavojingais infraraudonaisiais spinduliais, todėl pramoga tinkama tiek suaugusiems, tiek vaikams.

 
 
 
 
 

Naujas labirintas

Žaidimas organizuojama specialiai įrengtame labirinte. Jis sumontuotas atsižvelgiant į žaidėjus, kurie mėgsta žaisti taktiškai ir į tuos, kurie mėgsta greitą žaidimą. Labirinte girdimi pranešimai apie įvykius žaidime, tiesiogiai transliuojami žaidimo rezultatai,  šviesos efektai ir dūmų užsklandos! Vienu metu maksimaliai gali žaisti 12 žaidėjų, jeigu dalyvių skaičius didesnis, žaidžiame pasikeisdami tarpusavyje, t.y. turnyro principu. Pramoga tinkama visiems nuo 9 metų.

Paskutinis atnaujinimas 2019m. Rugsėjo mėnesį. 

Žaidimo įranga

Apsauga

Ginklo gale sumontuota guminė apsauga, kuri apsaugo žaidėjus nuo skausmingų susidurimų.

Kolimatorius

Kolimatorius padeda žaidėjams nusitaikyti. Raudono lazerio pagalba nusitaikyti nesunku.

Ekranėlis

Žaidimo metu žaidėjai gali matyti ne tik gyvybes, šovinius bet ir savo asmeninę statistiką.

Užtaisymo mygtukas

Pasibaigus šoviniams ginklą reikia užtaisyti nuspaudus užtaisymo mygtuką. Mygtukas pažymėtas šviečiančia žalia lempute, todėl rasti jį nesunku.

Garsiakalbis

Ginklas praneša apie visus įvykius, kurie vyksta žaidimo metu. Ginklas praneša kada baigiasi šoviniai ar gyvybės, kada reikia grįžti į bazę ir informuoja apie taiklų šūvį..

Buožė

Prailginta ginklo buožė leidžia ginklą laikyti tvirtai ir patogiai net suaugusiems.

Interaktyvūs prietaisai

Pats smagiausias žaidimas yra tas, kuriame yra tikslas. Naujasis kontrolinis taškas tikrai privers pagalvoti, pažaisti strategiškai ir šiek tiek paprakaituoti. Kontrolinis taškas gali būti užkariautas šovus į jį iš viršaus. Žaidimą laimi ta komanda, kuri ilgiau jį išsaugojo, arba ta komanda, kuri daugiau kartų jį taikliai pašovė.
Vienas svarbiausių dalykų žaidime yra bazė. Joje galima ,,prisikelti” po virtualios mirties. Naujos bazės veikia automatiškai ir žaidėjui nereikia spausti jokių mygtukų. Užtenka įbėgti į bazę ir žaidėjas aktyvuojamas. Bazės pačios pagydo žaidėjus, išvaro priešininkus ir skatina visus judėti. Žaidėjai, kurie nejuda iš bazės, baudžiami taškų praradimu.

Užsakytu laiku galima naudotis poilsio erdve

Po aktyvaus bėgiojimo ir šaudymo pailsėkite mūsų poilsio erdvėje. Čia galite atsinešti lengvus užkandžius, ar pilną vakarienę – prie didelio stalo patogiai sutalpinsite visą savo kompaniją. Ramioje patalpoje galėsite pailsėti, pasistiprinti ir pasiruošti sekančiam savo žaidimui. Tai puiki vieta švęsti gimtadienį, darbo vakarėlį, ar kitą šventę!