Skip to main content
 

Kur galima žaisti?

Žaidimai organizuojami gamtoje ir Lazerių poligono patalpose. Patalpose yra įrengta speciali žaidimo aikštelė, kurioje gausu šviesos bei garso efektų. Lauke žaidimus organizuojame Verkių regioniniame parke. Taip pat žaisti galime atvykti ir Jūsų pasirinktoje vietoje.

Ar skauda kai žaidėjas pašaunamas?

Visi ginklai šaudo nepavojingais, nekenksmingais infraraudonaisiais spinduliais, todėl žaidėjai yra visiškai saugūs ir nejaučia  jokio skausmo. Žaidžiant nenaudojamos jokios apsauginės priemonės.

Kaip aš jausiu, kad mane nukovė?

Apie, tai informuoja ginkle įtaisytas garsiakalbis (šūvių, pataikymų ir kiti informaciniai garsai stipresni už dažasvydžio ar šratasvydžio). Taip pat sužeisto žaidėjo galvos raištis sužybsi raudonai, aiškiai informuodamas kitus žaidėjus apie sužeidimą (“prarastą gyvybę”). Išnaudojus konkrečiam žaidimui skirtų gyvybių skaičių ginklas atsijungia, po ko žaidėjas privalo palikti kovos lauką. Sukčiauti galimybės nėra.

Nuo kokio amžiaus galima žaisti?

Kadangi ginklai atitinka tikrų ginklų svorį, pramoga rekomenduojama suaugusiems, jaunimui ir vaikams nuo 8 metų. Mažesniems dalyviams rekomenduojame apsilankyti Lazerių arenoje.

 Ar yra galimybė vaišintis?

Taip. Žaidžiant gamtoje visada yra galimybė pasidaryti pikniką. Pasirinkus pramogą Lazerių poligono patalpose, galima vaišintis jaukioje pokylių salėje, įrengtoje prie uždaros žaidimų aikštelės. Vaišėms jokių apribojimų nėra, galima atsinešti savo mėgstamą maistą bei gėrimus.